ПРЕМИНУО ХАЛИД БЕШЛИЋ: Легендарни певач умро у 71. години
ЛЕГЕНДА народне музике, Халид Бешлић, преминуо је у 71 години, пренели су регионални медији.
Фото: АТА
Бешлић je преминуо након што се дуже време лечио на Клиничком центру Универзитета у Сарајеву (КЦУС) због здравствених проблема са којима, нажалост, није успео да се избори.
Халид је током концерта у Бањој Луци осетио здравствене тегобе, након чега је хитно хоспитализован. Током претходног месеца пребачен је на Одељење онкологије, где се наставило лечење.
Неколико недеља пре смрти, објавио је песму посвећену супрузи Сејди, коју је често називао својим ослонцем у животу и каријери.
Управо кроз ову песму многи су препознали његову дубоку захвалност и љубав према породици.
Халид Бешлић остаће упамћен као један од најпознатијих и највољенијих извођача народне музике са простора бивше Југославије.
Његове песме и глас обележили су неколико генерација, а његов утицај на регионалну музику остаје неизбрисив.
ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)
АУТОМОБИЛ са телима Ане Радовић (20) и Александара Масалушић (37) пронађен је јуче на магистралном путу Пожега-Чачак, а прве информације из истраге указују да је узрок тешке несреће пребрза вожња, односно неприлагођена брзина условима на путу.
27. 11. 2025. у 18:47
У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: "Новости" откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка
АНА Радовић (20) из Чајетине и њен пријатељ Александар Масалушић (37) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Овчарско-кабларској клисури, када су се сурвали са пута Чачак-Пожега, а након несреће са Аниног телефона "ајфон" упућен је позив хитној помоћи, сазнају "Новости".
27. 11. 2025. у 14:19
ОЛИВЕРА СМЕЊЕНА: Нови уредник на РТС - муж познате певачице, дуго је на јавном сервису
НА ТОЈ позицији у РТС-у је годинама уназад била Оливера Ковачевић.
26. 11. 2025. у 12:55
Коментари (2)