СА ВАМА СМО 20 ГОДИНА: "Лексингтон" бенд у Београду "завршава" регионалну турнеју (ФОТО)

Душан Цакић

25. 09. 2025. у 22:49

МУЗИЧКИ састав "Лексингтон" одржао је вечерас први од три солистичка концерта у Плавој дворани Сава центра у оквиру турнеје "Дођи ове ноћи".

СА ВАМА СМО 20 ГОДИНА: Лексингтон бенд у Београду завршава регионалну турнеју (ФОТО)

Фото: Новости

Момци из Леxингтон бенда истакли су да су поносни на то што виде доста младих на својим концертима.

- Брзо је прошла ова турнеја, стижемо до краја и јако смо задовољни. Велики нам је комплимент када нам кажу да смо један од омиљених бендова и када видимо у публици и младе и старе људе, то је смисао бављења овим послом - рекли су они.

Фото: Новости

Није тајна да су они велики пријатељи са Александром Пријовић са којом су снимили и дует, а сада су рекли да су са њом у контакту, те да су јој честитали на ћеркици коју је недавно донела на свет.

- Чули смо се са Александром Пријовић, чујемо се често. Нажалост, неће моћи да дође овога пута из најрадоснијег и најлепшег разлога. Надамо се да ће ускоро доћи да буде или гост у публици или на бини, то како она одлучи - рекли су они између осталог.

 

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

Истражујемо: Колика је стварна распрострањеност болести зависности од игара на срећу у Србији?