ДОБРИ ОЧЕ МОЈ: Илда Шаулић песму посветила свом оцу Шабану (ФОТО)

Душан Цакић

14. 09. 2025. у 18:50

ФОЛК звезда Илда Шаулић објавила је нову песму „Добри оче мој“ коју је посветила свом оцу краљу народне музике Шабану Шаулићу.

ДОБРИ ОЧЕ МОЈ: Илда Шаулић песму посветила свом оцу Шабану (ФОТО)

Фото: Никола Скендерија

- Мелодија на моменте подсећа на његов хит „Жал“, коју је радио Беки Бекић, али је сада анранжмански за ову нумеру то аранжирао Бане Васић, а Марина Кушић написала емотиван текст. На прву сам осетила да морам да је отпевам и ова нумера за мене има посебну тежину – истакла је Илда за „Вечерње новости“.

Фото: Никола Скендерија

Певачица ће песму премијерно извести у четвртак, 18. септембра у оквиру концерта „Сећање на Шабана Шаулића“ у Шапцу на Тргу шабачких жртава, где ће се публика присетити легендарног певача уз наступе Љубе Аличића, Хасана Дудића, Драгана Којића Кебе, Бекија Бекића, Емира Хабибовића, Јована Михаљице, Нермина Ханџића, Мирка Кодића, Уроша Живковића, Милице Миловановић који ће изводити Шабанове хитове, уз оркестар Мише Мијатовића.

- Тај наступ ће за мене имати посебни тежину, зато што певам песму коју сам посветила њему, а са друге стране зато што је то у његовом родном граду и пред његовим и нашим суграђанима. Знам да ће бити вече пуно емоција, љубави у суза у његову част – поручила је фолк звезда за наш лист.

 

БОНУС ВИДЕО:

Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп