НА ТАЛАСИМА МОРА: „Фрајле“ новим албумом и синглом отпочеле лето, па поручиле – „Део сте наших душа“ (ФОТО)
НАЈПРИЗНАТИЈИ женски трио са ових простора, шармантне "Фрајле" обрадовале су своје фанове новим студијским албумом „Дневник душе“, који доноси девет песама - од плесног ритма, swinga до нежних балада протканих најдубљим осећањима, које су донеле мир, срећу, спокој, а са друге стране ритам, вољу за животом и сензуалност.
Фото: Борис Шчитар
Велику промоцију „Дневника душе“ уприличиле су на броду у Водицама, у оквиру ЦМЦ фестивала, на коме су и наступиле са новом нумером „Ја се мору молим“, а која није део музичког материјала.
Приликом промоције на којој су присустволе и њихове многбројне колеге попут Неде Украден, Наде Обрић, Принца од Врање, Леа Казића и многих других, „Фраје“ су искористиле прилику да се друже са публиком која их је стрпљиво чекала у редовима да се са њима фотофрафише, док су многи затражили и аутограм, те су се сатима дружиле са фановима.
Фото: Борис Шчитар
Поред премијерног извођења нове песме „Ја се мору молим“, ауторке Александре Милутиновић, Невена, Јелена и Наташа, одржале су велики концерт и тиме све Водичане музички припремиле за добар провод.
На великој музичкој позорници у региону, која Фрајлама није страна, девојке из групе су изводике своје хитове те пред хиљадама људи и загрејале све присутне чардаш ритмовима. Дочекале су их овације и велика подршка пуне водишке риве.
Privatna arhiva
Судећи према атмосфери и доброј забави које су „Фрајле“ направиле у свом стилу, а публика није скривала колико је уживала у њиховим свевременским хитовима.
Као свог специјалног госта да им се придружи на сцену, позвале су Принца од Врање, који је нашу земљу Србију представљао на 69. Песми Евровизије.
Privatna arhiva
- На таласима мора, уз мирис соли и ноте душе, промовисале смо наш нови албум „Дневник душе“. На броду, међу колегама, новинарима, пријатељима музике, дружили смо се и славили. ЦД је стигао, а на јесен стиже и плоча. Ово је тек почетак. Хвала нашој публици, породици, пријатељима, сарадницима, продуцентима, колегама – истакле су нам Невена, Јелена и Наташа.
Privatna arhiva
Ни то није све, јер "Фрајле" не мирују, већ у суботу 14. јуна спремају "Боемске ноћи", посебан концерт са тамбурашима на Салашу 137, о коме ће се тек причати.
Препоручујемо
У МИСИЈИ ОСВАЈАЊА ЈАДРАНА: Неда Украден никада боље није изгледала (ФОТО)
07. 06. 2025. у 19:27
НОЋ ЗА ПАМЋЕЊЕ: Петнаест хиљада људи певало у Сарајеву уз Аца Пејовића (ФОТО)
07. 06. 2025. у 17:35
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ
ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.
05. 01. 2026. у 19:27
Коментари (0)