"КАДА ЈЕ ИЗГОВОРИО ОД ЧЕГА БОЛУЈЕ, ИЗГУБИО САМ СЕ" Водитељ "Гранда" о последњем сусрету са Сашом Поповићем
26. 03. 2025. у 14:23
ПЕВАЧ и водитељ "Звезда Гранда" проговорио је о односу са творцем овог пројекта, Сашом Поповићем, који је умро 1. марта након борбе са опаком болести.
Повезане вести
АНА СЕВИЋ И МИЛАН МИТРОВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Саша би данас био поносан (ФОТО)
ФИНАЛЕ 19. сезоне музичког такмичења "Звезде Гранда" доноси једну од најнеизвеснијих завршница до сада.
20. 06. 2026. у 12:05
Најновије из рубрике
БРЕГА ПРИЗНАО: "Био сам заљубљен у Лепу Лукић, причала је простаклуке"
"БИО сам заљубљен у Лепу Лукић!"
22. 06. 2026. у 12:41
"КРСТИО САМ МУ ДЕЦУ" Зашто су Тика Шпиц и Ђоша прекинули контакт? "Апеловао сам, није ме слушао"
ДВОЈИЦА глумаца били су велики пријатељи, а њихова блискост крунисана је и кумством.
22. 06. 2026. у 11:35
АДЕЛ СЕ СПРЕМА ЗА ВЕЛИКИ ПОВРАТАК: "Снима нову музику у Лондону"
АДЕЛ наводно снима нову музику у Лондону - две године након велике паузе.
22. 06. 2026. у 11:31
ПРЕБОГАТЕ И ПРЕЛЕПЕ: Оне су 4 најлепше ћерке познатих из Србије, прича се да су на хиљаде евра уложиле у изглед (ФОТО)
СТАТУС најлепших и најзгоднијих понеле су 4 ћерке познатих звезда из Србије.
22. 06. 2026. у 11:03
"ДОБРО ДОШАО У МОЈ ЗАБОРАВ": Душко и Нора ставили тачку на везу?
НОРА је на Инстаграм профилу поделила снимак из луксузног БМW-а током вожње, док је у позадини ишла песма Ане Николић “Добро дошао у мој заборав“.
22. 06. 2026. у 10:35
Коментари (0)