ШКОЛОВАЛА СЕ У БЕОГРАДУ И НА КИПРУ, А ЕВО ШТА ЈЕ ЗАВРШИЛА: Мало ко зна шта је по образовању Анастасија Ражнатовић Гудељ
АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЋ ГУДЕЉ недавно је најавила повратак на музичку сцену коју њена публика жељно ишчекује.
Фото: АТА имагес
Иако је остварила велики успех као певачица, мало ко зна шта је Анастасија по образовању.
Фото: Новости
Образовање Анастасије Ражнатовић почело је у британској школи у Београду, а потом се 2011. наставило на Кипру. По завршетку средње школе уписала је Пословну школу у Београду, преноси Глориа.
- Понекад ме неко искритикује што на друштвеним мрежама не објављујем фотографије са факултета него само одевне комбинације или снимке из ноћних провода. То је зато што сам на факултету фокусирана на предавања, а не на телефон - изјавила је једном приликом Цецина ћерка.
Фото: Новости
Спремна за нове пројекте
Анастасија је недавно на Инстаграму открила да спрема нове пројекте који ће ускоро угледати светлост дана.
- Драги моји, након 2 године паузе срећна сам што могу да најавим излазак нових песама у некој ближој будућности! Потврдићу вам нешто што се већ неко време слути а то је да је у питању дует и оно што се баш и не зна, соло песма (можда две). Много се радујем да поделим нове музичке пројекте са вама - написала је Ражнатовићева и покренула хаос на Инстаграму.
(БЛИЦ)
БОНУС ВИДЕО:
ОЧЕВ БЛАГОСЛОВ МЕ ОДВЕО НА ПУТ УМЕТНОСТИ | "Новости" интервју | Илда Шаулић
Препоручујемо
СРЕЋНИ МЛАДЕНЦИ ЗАБЛИСТАЛИ: Венчали се Александра Бурсаћ и Стеван Секулић (ФОТО)
02. 10. 2024. у 19:55 >> 20:08
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)