НЕКА ТЕ АНЂЕЛИ ЧУВАЈУ: Туга у дому Слобе Ђурковића, певач занемео од бола

СЛОБОДАН СЛОБА ЂУРКОВИЋ огласио се на друштвеним мрежама тужним поводом и орпосто се од таста који је изненада преминуо.

НЕКА ТЕ АНЂЕЛИ ЧУВАЈУ: Туга у дому Слобе Ђурковића, певач занемео од бола

Фото: Новости

Слоба није могао да сакрије бол и тугу, па се од оца супруге Миљане опростио уз његову омиљену песму, док су речи које му је упутио расплакале многе.

Фото: Принтскрин Инстаграм/slobicadj

-Тасте, брате, пријатељу, нека ти је лака земља, нека те анђели чувају. Опраштам се од тебе уз песму коју си највише волео да ти певам – написао је Слоба уз заједничку фотографију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (0)

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу