ЏЕЈСТОН СТЕЈТЕМ КАКВОГ ГА ЈОШ НИСТЕ ВИДЕЛИ: Испливао снимак глумца пре 30 година, нећете погодити чиме се бавио (ВИДЕО)
ВИДЕО снимак из 1990. године појавио су се на Интернету, а на њему се види да је многима омиљени холивудски глумац некада имао сасвим другачију каријеру - такмичио се у скоковима у воду.
Foto: Profimedia
Годинама пре франшизе "Паклене улице" и "Транспортера" Џејсон Стејтам се такмичио у скоковима у воду. Звезда акционих филмова чак је представљао Енглеску на Играма Комонвелта 1990. године.
Тада је имао 23 године, и иако се такмичио у различитим дисциплинама није освојио медаљу. Џејсон никада није стигао до Олимпијских игара, а признао је да му је то још увек "помало болна тачка".
- Мало је болна тачка што никад нисам стигао на Олимпијске игре . Управо сам чуо да добијају седам милиона или нешто за скокове годишње. Они то заслужују. Такмичари које сада имамо су сјајни - изјавио је својевремено Стејтам.
- Вероватно то није била моја ствар. Требао сам да се бави, другим спортом - додао је.
На мрежама последњих дана кружи видео управо с Игара Комонвелта из 1990. године са Стејтамо, а многи су изненађени да се глумац бавио овим спортом.
- Како нисам знао да се Џејсон Стејтам некада професионално бавио скоковима у воду - гласио је један у низу сличних коментара на снимак.
Видео је прикупио 16 милиона прегледа за само један дан.
(Б92)
БОНУС ВИДЕО: ТА ГРОМАДА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДЕФИНИШЕ - Не могу да прежалим што нисам упознао Павла Вуисића
Препоручујемо
СРБИ У ШОКУ ГЛЕДАЈУ И ДЕЛЕ СНИМАК: Погледајте како су огромни таласи "прогутали" омиљено летовалиште наших људи у Грчкој (ВИДЕО)
СНАЖНО невреме које је захватило Халкидики донело је неуобичајене призоре из Пефкохори, грчког летовалишта које Срби масовно посећују сваког лета. Уместо уобичајене зимске тишине, обала изгледа као под ударом филмске олује: таласи прелазе преко читавог шеталишта, а ветар савија палме дуж обале Грчке.
03. 02. 2026. у 15:55
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)