"ПОЗИТИВНА ГЕОГРАФИЈА" ЖИВИ ЧЕТИРИ ДЕЦЕНИЈЕ: Бајага на концерту поручио да је само љубав потребна (ФОТО)

Д. Цакић

21. 04. 2024. у 21:00

МОМЧИЛО БАЈАГИЋ БАЈАГА и његови "Инструктори" концертом у МТС дворани, прославили су вечерас 40. рођендан првог албума у каријери "Позитивна географија".

ПОЗИТИВНА ГЕОГРАФИЈА ЖИВИ ЧЕТИРИ ДЕЦЕНИЈЕ: Бајага на концерту поручио да је само љубав потребна (ФОТО)

Фото Д. Цакић

Уз тактове уводне песме „Пустите ме, друже“ атмосфера у дворани је дошла до врхунца и кренуо је заједнички времеплов публике и Бајаге.

На овом концерту Бајага је изводио песме само с првог албума, међу којима су „Берлин“, „Тамара“, „Марлена“ и друге. Публика је уживала у својеврсном музичком времеплову.

БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕРИ У АКЦИЈИ: Борбена мисија у правцу јужног Доњецка

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

THE DORCOL RESIDENCE ПРЕДСТАВЉЕН НА ДОГАЂАЈУ ГОДИНЕ: Нови стандард луксузног становања у Београду