ВАЖАН ДАН ЗА АЛЕКСАНДРУ МЛАДЕНОВИЋ: Уселила у нови стан, све блиста од луксуза (ФОТО)
АЛЕКСАНДРА МЛАДЕНОВИЋ је позната по својој неуморној посвећености у својој музичкој каријери, који су је довели до новог значајног достигнућа – сопственог стана.

Фото: Новости
Подсетимо, Младеновићева је за време своје каријере успела да купи и стан у ком је до скоро живела, кућу на Звездари, а због великог труда који улаже у своју музичку каријеру сада се похвалила и луксузним станом у насељу „Београд на води“.

Фото: Новости
На свом Инстаграм профилу поделила је фотографију на којој су њена мама, пријатељ, другарица, а ту је и свештеник који је дошао како би освештао нови дом.
-Данас је за мене јако посебан дан. Уселила сам се у свој нови дом о каквом сам увек маштала. Имала сам и ту част да ми његово Пресвештенство Епископ ремезијански Стефан Сарић очита молитву и освешта стан – написала је певачица.

Фото: Новости
На фотографији коју је Александра објавила фанови су приметили да је нови дом опремила скупоценим детаљима, али и да све пршти од луксуза.
Честитке за куповину новог стана уследиле су од бројних фанова, али и колега међу којима су Ана Бекута, Тамара Милутиновић, Милица Тодоровић и Ивана Павковић.
БОНУС ВИДЕО:
"НОВОСТИ" ИНТЕРВЈУ: Аца Регина открио све о сарадњи са Филхармонијом
Препоручујемо

ЗА СВЕ СУ КРИВИ ОНИ: Драгана Мирковић открила како је дошло до сусрета са Цобијем
14. 12. 2023. у 19:55

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)