БИЛО ЈЕ ПУНО УСПОНА И ПАДОВА: Наташа Беквалац осврнула се на одлазећу и надолазећу годину (ФОТО/ВИДЕО)
11. 12. 2023. у 18:35
ПОП ЗВЕЗДА Наташа Беквалац у новогодишњој ноћи наступаће у хотелу "Crowne Plaza" у Београду.
Повезане вести

У ИСТО ВРЕМЕ САМ СЕБИ НАЈВЕЋИ ПРИЈАТЕЉ И НЕПРИЈАТЕЉ: Наташа Беквалац о дугом естрадном стажу, новом албуму, родитељству (ФОТО/ВИДЕО)
НЕ постоји жена која није остарила. Некако мислим да сам океј са собом и да ни не гледам на године које живим, не бројим их. Трудим се да сваки тренутак проведем у стању које ми одговара и да живим живот најквалитетније што умем.
08. 05. 2025. у 20:25

НОВИ АЛБУМ ИЗЛАЗИ НА МОЈ РОЂЕНДАН: Наташа Беквалац хитовима освојила публику у Књажевцу (ФОТО)
ПОП звезда Наташа Беквалац одржала је вечерас велики концерт у Књажевцу.
26. 07. 2025. у 23:11

СВЕ ШТО ВРЕДИ ОПСТАЋЕ, А ОНО ШТО НЕ ВАЉА НЕСТАЋЕ: Индира Радић сумира деценије на естради и открива како живи мимо камера и сцене (ФОТО)
КРОЗ музику и песму, сматрам да сам довољно рекла за све ове године, колико сам на сцени и пожелела сам да све што имам да кажем, кажем управо тако. Доказ је да на мојим наступима сви ђускају, певају, али и плачу, у складу са емоцијама. Драго ми је да имам такве људе који долазе и морам признати да су у последње време млади људи, генерација од 18 до 40 година.
17. 07. 2025. у 18:50

СЛУШАМ СЕБЕ И УНУТРАШЊИ ОСЕЋАЈ: Маја Беровић за "Новости" о јубиларном албуму, пунолетству на сцени, мајчиинству и новим изазовима (ФОТО)
СВАКИ наступ доживљавам као нешто велико и са истим жаром се за сваки спремам. Није важно да ли је то мањи клуб или већи концерт, за мене је осећај увек исти.
10. 07. 2025. у 20:10

МОЈ ЖИВОТ НЕ МОЖЕ БИТИ ДРУГАЧИЈИ: Јелена Карлеуша о каријери дугој три деценије, новој љубави и мушкарцима, успонима и падовима (ФОТО)
НЕ знам да ли сам национална класа, али после оволико година бављења овим послом очигледно сам нека врста националног успеха. Ако ништа друго, трајати 30 година је озбиљна ствар.
26. 06. 2025. у 21:35
Најновије из рубрике

СЕЋАТЕ СЕ МАЈЕ ИЗ "ЛУНЕ"? Данас ради на крузеру и заводи у бикинију у 5. деценији (ФОТО)
ГРУПА "Луна" деведесетих година је била јако популарна, а Маја Марковић (46) је тада била једна од омиљених певачица ових простора.
02. 08. 2025. у 22:45

СЛАВЉЕ У ДОМУ ПЕВАЧИЦЕ: Стигла је принова, славили до зоре (ФОТО)
У ДОМУ певачице Зоране Стефанов, синоћ се славило и то због принове која је стигла, дечака Вукана.
02. 08. 2025. у 21:40

"БОЖЕ, КОЛИКО МИ ЈЕ ЈОШ ОСТАЛО?" Једина жеља пред судњи дан - да умрем пре жене! Јако у њу верујем, Маја је моја хероина"
"ЈАКО верујем у њу, једна моја и једина је жеља када дође судњи дан и мени и њој, да ја ипак одем пре ње."
02. 08. 2025. у 21:01

Милан Васић јуче извео жену и сина из породилишта, данас га ИЗБАЦИЛИ НА ТЕРАСУ (ФОТО)
ГЛУМАЦ Милан Васић је јуче из породилишта извео супругу Мају и сина Деспота.
02. 08. 2025. у 20:33

ГДЕ ЈЕ ДАНАС АНА? Овако је Деки говорио о бившој супрузи: "Она је љубав, подршка, ослонац и вера" (ФОТО)
"С АНОМ ми се десила љубав на први поглед, одмах сам се заљубио у њу, чим сам је видео. Она је љубав, подршка, ослонац, вера и нада.“
02. 08. 2025. у 19:36
Коментари (0)