ПРАВИМО НАЈБОЉУ ЖУРКУ: Александра Пријовић одушевила све присутне на трећем концерту у "Штарк Арени" (ФОТО)
ФОЛК ЗВЕЗДА Александра Пријовић започела је трећи концерт у "Штарк Арени" својим хитом "За нас касно је", као и претходне две вечери.

Фото: Новости
Она се на сцени овог пута појавила у црвеној дугој хаљини са кристалима, која је имала провидни чипкасти део испод груди, и природну дужину њене косе.
Фото: Новости
Већ у другој песми "Тестамент" скинула је доњи део, те је кадар био убитачан.
Фото: Новости
Публику је поздравила са "Добро вече Београде, вечерас правимо најбољу журку", а цела Арена се тресла од овација и узбуђења.
Фото: Новости
Као и претходне две вечери и вечерас публика је певала заједно са Александром све песме углас.
БОНУС ВИДЕО:
БИЋЕ ДОСТА НОВИТЕТА: Снежана Ђуришић на "Роштиљијади" довела атмосферу до усијања

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)