САДА ЈЕ И ЗВАНИЧНО: Тело глумца Џулијана Сандса пронађено је у планинама
ЉУДСКИ остаци који су пронађени на планини у Калифорнији припадају глумцу Џулијану Сандсу, јавља ББЦ.

Википедија
Сандс је нестао у јануару, када је кренуо на планинарење.
Људски остаци пронађени су у суботу, а данас је званично потврђено да припадају чувеном глумцу.
Тело, који је у дивљини откривено у суботу у близини планине Болди, превезено је у канцеларију мртвозорника на идентификацију, наводи се у саопштењу шерифа округа Сан Бернардино.
Џулијан Сандс, страствени планинар, нестао је 13. јануара на успону ка врху који се уздиже на 3.048 метара, источно од Лос Анђелеса.
Сандс (65), глумац рођен у Великој Британији, најпознатији је по улози у филму "Соба са погледом" из 1985. године.
Ожењен је новинарком Евгенијом Читковиц и има троје одрасле деце.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо

ЗАСТРАШУЈУЋИ СНИМАК ИЗ ГРЧКЕ: Девојчицу (3) струја однела километрима од обале (ВИДЕО)
27. 06. 2023. у 12:37

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
17. 09. 2025. у 13:52

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.
17. 09. 2025. у 16:41
Коментари (0)