САМО ЗА СУПЕРФАНОВЕ: Коначно у продаји улазнице за Belgrade Music Week
Ове године, сам почетак лета, резервисан је за добро познату локацију и још бољи провод.

Фото: Sky Music
Место, где се Београд претвара у својеврсни град-фестивал и најзанимљивију туристичку дестинацију у овом делу Европе, београдско Ушће, спремно је са велики спектакл , који ће бити одржан од 23. до 25. јуна.
Фестивал је најавио спектакуларне наступе Расте, Девита, Војаџа, Нућја, Црног Церака, Теодоре, Бресквице, Хенија, Попова, Амне, Махрине и многих других. Више од 25 предводника новог музичког правца спремно је да покори Ушће највећим хитовима који господаре Јутјуб Тренидинг листама.
Припреме за пети по реду Мусиц Wеек, највећи регионални фестивал популарне и урбане музике су у пуном јеку, а фестивалска грозница почиње управо сада.

Фото: Sky Music
Улазнице су доступне путем сајта еfinity.rs по ПОКЛОН ЦЕНАМА, и то управо захваљујући извођачима, који публици дарују чак 60% ПОПУСТА у великој акцији на њиховим друштвеним мрежама.
Промо кодове потражите до понедељка у 00:00х.
Music Week је један од технички најзахтевнијих музичких догађаја у овом делу Европе, а савремена продукција, беспрекоран звук и најнапреднији сценски ефекти које потписује Sky Music, и ове године претвориће Ушће у највећи плесни подијум, који ће угостити посетиоце из читаве земље и региона на ексклузивним концертима.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)