САША ПОПОВИЋ ЈЕ ИЗИГНОРИСАО: Певачица се нудила да буде замена Карлеуши у "Звездама Гранда"

ПЕВАЧИЦА Маја Николић је признала да се нудила Саши Поповићу да буде део стручног жирија "Звезда Гранда" када је из истог такмичења отишла Јелена Карлеуша, али да ју је Поповић тада скроз искулирао.

САША ПОПОВИЋ ЈЕ ИЗИГНОРИСАО: Певачица се нудила да буде замена Карлеуши у Звездама Гранда

Фото: Принтскрин/Zvezde Granda

- Ја сам позвала Сашу Поповића, понудила сам се да будем уместо Јелене у жирију, али се он није јавио, није одговорио. После сам сазнала да је имао операцију ока, па се можда зато није јавио. Рекла сам да сам ту другарски, потпуно бесплатно, без било какве надокнаде, да направимо шоу. Мислим да би требало да промене нешто, убаце неког ко би им направио да буде интересантније - рекла је Маја, па се, између осталог, осврнула на колегиницу Гоцу Тржан, с којом је имала окршај пре неколико година.

Фото Instagram/majanikolic_official

Тада је Гоца детету које је певало песму Николићеве рекла да је песма досадна и да треба да је промени, што је Маја дочекала на нож.

- То је неваспитано. И ја сам била у жирију, па никад нисам рекла некоме да не пева нечију песму. Није колегијално, а она није компетентна да коментарише. Не знам како је није срамота да тим коментаром понижава неког ко пева боље од ње. Из свега тога сам закључила да је љубоморна, много је умислила - рекла је Маја.

(СД)

БОНУС ВИДЕО: СКРОЛОВАЊЕ: Естрада слави Новака, Роквићи бројнији, а Анђелка трудна и заљубљена

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво