ПОСЛЕ РАЗВОДА ОД АНЂЕЛИНЕ: Друга страна Бреда Пита - овако је проводио до 15 сати дневно (ФОТО)

У ДРУШТВУ аустралијског музичара Ника Кејва и британског скулптора Томаса Хаусагоа, амерички глумац Бред Пит отворио је своју прву уметничку изложбу у финском граду Тампере.

ПОСЛЕ РАЗВОДА ОД АНЂЕЛИНЕ: Друга страна Бреда Пита - овако је проводио до 15 сати дневно (ФОТО)

Фото: Танјуг/АП Пхото

Без много медијске помпе и на изненађење становника трећег по величини града у Финској, амерички глумац Бред Пит први пут је јавности представио своје уметничке радове.

Филмска звезда и самоуки вајар изложио је своје радове у оквиру веће изложбе британског уметника Томаса Хаусагоа, а заједно са њима своје керамичке радове представио је и аустралијски певач Ник Кејв.

- За Ника и мене ово је читав нови свет и наше прве изложбе. За мене је ово начин да погледам дубоко у себе, да видим где сам погрешио у односима са људима, да будем брутално искрен према себи, да разумем оне људе које сам можда повредио - рекао је Пит током отварања изложбе.

Глумац је наводно почео да се бави вајањем након развода од Анђелине Џоли, проводећи и 15 сати дневно у студију британског уметника у Лос Анђелесу 2017. године. Часопису Џи-Кју рекао је да на своје бављење вајањем не гледа као на уметност, већ на тихи, самачки спорт.

Питова неочекивана посета Финској изненадила је грађане балтичке земље, пошто његово учешће у изложби није било најављено.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Заштитите себе и породицу од усијаног ентеријера аутомобила: Зашто све више возача пре лета затамњује стакла