ИСТА ХАЉИНА 24 ГОДИНЕ КАСНИЈЕ: Ана Станић све оставила без текста у издању ком смо је већ видели (ФОТО)
ПЕПВАЧИЦА Ана Станић појавила се на једној додели награда и том приликом је понела тоалету коју је носила пре 24 године на Будванском фестивалу.
Фото ATA Images
Хаљина јој је савршено стајала, а прорези на њеном струку је додатно су нагласили њену савршену фигуру, па су се тако на друштвеним мрежама појавили шаљиви коментари да певачица ништа није јела више од две деценије.
Овом тоалетом Ана је показала да је и даље једна од жена са истанчаним модним укусом и много стила.
Певачица је истакла и да је желела да сакрије да је носила своју стару хаљину, али...
- Ову хаљину сам носила пре тачно 24 године на првој вечери Будванског фестивала, када сам певала 'Молила сам анђеле'. Пре неки дан ме је Наталија Милосављевић у својој емисији подсетила на њу, и ја тад схватим да такву хаљину већ пар недеља покушавам да нађем и купим, а стоји ми у кутији са стварима са битних наступа и снимања, нетакнута. Пробам и скапирам - то је то, тренди хаљина, нико неће провалити. Али ја ипак не бих била ја да то свима нисам испричала, па ето, под ризиком да кажу 'носи исту хаљину више од 20 година', поделила сам и овде - написала је певачица и поново добила комплименте како за изглед, тако и за препознатљив стил који негује.
(Glossy)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МАДОНА УШЛА У ИСТОРИЈУ: Објавила нови албум, па стала раме уз раме са Битлсима
13. 07. 2026. у 16:00
КАРЛЕУША РАСКРИНКАЛА ДУШКА: "Имају једно лице у кући, друго за јавност!"
13. 07. 2026. у 13:55
ЖЕНА ЉУБИШЕ САМАРЏИЋА ВИШЕ НЕ ЖИВИ У ПОРОДИЧНОЈ КУЋИ: Позанто и ко данас ту станује
13. 07. 2026. у 13:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)