САША ПОНТИ ПРЕПОЗНАЈЕ И СРПСКЕ ПСОВКЕ: Америчка глумица чија је мајка Српкиња каже да деци пева наше песме
ГЛУМИЦА Сузана С. Дробњаковић, познатија као Саша Александер Понти, ових дана је актуелна због поновног пуштања у етар њене изјаве у једној емисији о свом пореклу. Рођена Американка, чија је мајка Српкиња, а отац Италијан, док јој је муж син Софије Лорен и Карла Понтија, каже да покушава своје наследнике да научи нашем језику.

Фото Инстаграм
- Они говоре енглески, али и француски, јер иду у француску школу. Наша породица је мешана. Мој муж је пола Италијан, пола Француз - каже глумица. - Моја мајка је била Српкиња, тако да ја јако добро говорим и српски језик и волим деци да певам српске песме. Српски језик, иако је прелеп, има много сугласника, све је дубље и прожето са много емоција, чак и непристојне речи.
Саша је насмејала све када је објаснила водитељу како звуче псовке на српском.
- Српске псовке имају дубље значење - рекла је, а потом је одговорила водитељу шта би на српском рекла дечку да је превари.- Дабогда добио гљивице на ја**ма - превела је глумица.
Сузана, односно Саша, пре брака са сином Софије Лорен била је удата за Луку Пецела, али тај брак није потрајао. Са редитељем Едоардом Понтијем добила је двоје деце, Луцију и Леонарда.
Публика ју је упознала у серији "Маринци" као Кејтлин Тод и као јунакињу филма "Немогућа мисија 3", а затим смо је гледали у многим другим остварењима. Опробала се и у редитељским водама.
Препоручујемо

ХТЕЛА ДА ЗАВЕДЕ КОСТНЕРА: Испливало још прљавог веша у случају Амбер Херд - Џони Деп
17. 05. 2022. у 06:18

ГЛУМИЦА ПОКАЗАЛА СИНА: Јелисавета Орашанин поделила емотивну фотографију (ФОТО)
10. 05. 2022. у 21:05

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)