ОДВРАТНА СИ ТАКО: Ђоле Ђогани испрозивао Весну, а она све снимала - ево како му је одговорила

Новости онлајн

28. 04. 2022. у 10:31

ПЕВАЧИЦА Весна Ђогани одувек је пратила трендове, те је недавно решила да промени фризуру.

ОДВРАТНА СИ ТАКО: Ђоле Ђогани испрозивао Весну, а она све снимала - ево како му је одговорила

Фото: Принтскрин/Тик Ток

Наиме, Весна је пробала да крпицама направи локне, а како је познато да жене трпе због лепоте, не чуди што је на проблем наишла када је дошло до скидања кикица, у чему јој је помогао супруг Ђоле.

- Коначно је стигао Ђоле да ми скине ово, пошто ја са ноктима ово не умем - објаснила је певачица у видеу који је објавила на друштвеним мрежама.

- Одвратна си тако - нашалио се Ђоле и као прави мајстор за фризуре прионуо на посао.

- Нисам одвратна, лепа ми је фризура, немој да ме зезаш - одговорила му је певачица.

Оно што је привукло пажњу пратилаца је њихов кућни љубимац који је све време ометао читаву процедуру, а брачни пар није скидао осмех са лица.

Иако се денсеру и није баш допадала ова Веснина фризура, певачица је открила да је већ смислила нову, а нема сумње да ће и овога пута испратити неки од трендова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).

10. 01. 2026. у 15:08

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.

10. 01. 2026. у 06:30

Коментари (0)

ИМАМ ДОВОЉНО НОВЦА ДА НЕ МОРАМ ДА ПЕВАМ Оља Карлеуша открила истину о повлачењу са естраде