"А ГДЕ ЈЕ ЛАВОР": Констракта уочи Евровизије напустила Србију (ФОТО)

АНА Ђурић Констракта не престаје да бива у фокусу регионалне јавности откако је изабрана за српску представницу на Евровизији, која ће се ове године одржати у Торину.

А ГДЕ ЈЕ ЛАВОР: Констракта уочи Евровизије напустила Србију (ФОТО)

Фото: ТВ Прва принтскрин

Констракта је са својом песмом "In corpore sano" на Песми за Евровизију освојила максималан број гласова публике и жирија, те је заслужено однела победу, а пре него што отпутује у Торино, она је отишла у Израел, одакле се јавила на Инстаграму.

Углавном, све делегације пре наступа на Евровизији темељно раде на промоцији песме која ће их представљати, па је са тим циљем отишла чак на Блиски исток.

Певачица је посетила стари део града и обишла тамошње продавнице, а из једне је објавила фотографију на којој је написала да скупља реквизите за евровизијски наступ.

На једном од снимака на Инстаграм сторију Констракта разгледа столице, а у опису је додала "А где је лавор".

Да ли ће Констракта за евровизијски наступ да увезе реквизите из Израела, остаје да видимо.

БОНУС ВИДЕО - КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову