СТРАНИ МЕДИЈИ: Бред Пит и Џенифер Анистон поново заједно?
КАКО страни медији преносе, познати глумци и бивши супружници Џенифер Анистон и Бред Пит већ шест месеци живе у Паризу, далеко од очију јавности.
Фото ЕПА
Наиме, према писању магазина "InTouch", некада омиљени пар Холивуда 15 година након развода поново ужива у љубави већ шест месеци. Како сазнају, Анистонова се тренутно налази у Паризу на снимању другог дела филма "Убиство на јахти", а фанови су убрзо сазнали да се и Бред Пит врзма по француској престоници, јер жели да лепој глумици прави друштво.
- Није случајно што су Бред и Џен у Паризу у исто време - тврди анонимни извор магазина.
- Пар је обновио своју романсу... Месецима су били скривени у пентхаусу од 25.000 долара по ноћи у Four Seasons George V - додаје извор.
Према речима анонимног извора часописа "InTouch", ствари у вези се одвијају баш како треба, али су научили на својим грешкама и не желе да се јавно експонирају већ у миру да уживају у својој љубави.
Међутим, постоје медији који тврде да је ова гласина апсолутно неоснована. Сам наслов "Бред и Џен живе заједно у Паризу 6 месеци!“ је чиста лаж, тврде. Анистонова и Пит сигурно не живе заједно у Паризу, јер нико од њих није био толико дуго у овом граду.
Фото: Инстаграм
Како наводе, глумица је већи део фебруара провела на Хавајима снимајући исти пројекат који ју је довео и у Париз. Анистон и Пит сигурно месецима не живе заједно у Паризу јер нико од њих није био толико дуго у Паризу. Поједини медиј наводе да је Анистонова у Француској искључиво због посла и да не намерава да ту остане месецима након снимања.
Без иједне заједничке фотографије и очевидаца, наводе да је јасно да нема разлога да се верује да су Анистонова и Пит поново заједно. Потпуна је коинциденција да су слетели у Париз у истом периоду.
(Б92)
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)