АКО МЕ КОНСТРАКТА ПОЗОВЕ, НЕЋУ ИЋИ С ЊОМ У ТОРИНО: Након подршке, Марија Шерифовић изненадила изјавом
УМЕТНИЦА Ана Ђурић Констракта ове године победила је на такмичењу "Песма за Евровизију '22" и Србију ће представљати у Торину на овом престижном такмичењу.

Фото: Ata images
Њену победу прокоментарисала је и певачица Марија Шерифовић која је 2007. године победила на Евровизији са песмом "Молитва".
Након што јој је честитала на Твитеру на првом месту, Марија је сада за медије изјавила да ипак неће ићи у Торино, као што је то урадила прошле године када су Ураганке наступале.
- Подржавам Констракту, навијаћу апсолутно за њу у Торину и то је то - започела је Шерифовићева, па је за "Блиц" прокоментарисала да ли Констракта може донети победу Србији са песмом "In corpore sano".
- Ја за почетак сматрам да је важно да уђе у финале, остало су више силе - рекла је Марија, која је потом открила да неће ићи у Торино ако је Констракта позове јер ће тада имати превише обавеза.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (0)