НАЈВЕЋИ НОВОСАЂАНИН НАШИХ ЖИВОТА: Вучевић се огласио поводом годишњице смрти Ђорђа Балашевића
ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милош Вучевић огласио се данас на свом Инстаграм профилу поводом годишњице смрти легендарног кантаутора Ђорђа Балашевића.

Фото Зоран Лазаревић
- Кажу да време лети, и заиста, као да је прохујало ових 365 дана откако нас је напустио највећи Новосађанин наших живота, легендарни Ђорђе Балашевић. У сваком од тих 365 дана, он као да је и даље био ту, као да су улице Новог Сада оџвањале ходом које тако добро памте... У сваком од тих 365 дана Ђоле је био на уснама Новосађана, у оним нестварним анегдотама и причама којима је његов живот обиловао. Каже се да живимо онолико колико траје сећање на нас, а Ђорђе Балашевић је сваким новим даном корак ближе бесмртности, јер и кад нас не буде било, његови ће стихови и акорди прекривати Српску Атину и све људе у њој, љубави и патње, дружења, растанке, све оно што живот чини и лепим и шареним. Нема веће части него када свој живот и стваралаштво уткаш у град који си волео највише на свету. Ђоле, живећеш докле год је Новог Сада. Рекао си ово у једној песми, не слутећи колико си у праву - ти ћеш бити свугде, у нашем свему - написао је Вучевић на Инстаграму.
Препоручујемо

ДАН КАД НАС ЈЕ НАПУСТИО ЂОРЂЕ БАЛАШЕВИЋ: Плакала је цела бивша Југославија (ФОТО)
19. 02. 2022. у 08:15

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (1)