КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА ЧУВЕНИ ИГНАСИО ИЗ КАСАНДРЕ: Глумац и даље плени изгледом - веровали или не (ФОТО)
СВИ су се питали како данас изгледа чувени Игнасио из ултрапопуларне серије Касандра, а истина је да се ултразгодни глумац није ни трунку променио.
Фото: Принтскрин
Сви су се питали како данас изгледа чувени Игнасио из ултрапопуларне серије Касандра и да ли је успео да сачува свој маркантни изглед, а одговор на питање је потврдан.
Наиме, у једној од првих латино теленовела које су освојиле планету Освалдо Риос тумачио је две улоге, Игнасија и његовог брата близанца Луиса Давида. Маркантни Порториканац отворио је седму деценију живота и променио се тек за неколико бора на лицу.
Жене су уздисале за њим, шушкало се да му ни Шакира није одолела, епизоде из хит сапунице препричавале су се уз дубоке уздахе, али, ако баците поглед на његов Инстаграм, приметићете да се уопште није променио.
Подсетимо, он иза себе има три брака и три сина, а од 2015. у вези је са колегиницом Ивелин Гиро. У октобру је прославио 61. рођендан, али изгледа као да има бар двадесет година мање. Јасно је да му је теретана и даље омиљени хоби.
Препоручујемо
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)