"ЖИВИМ СА МУЖЕМ И ШВАЛЕРОМ": Глумица Јелена Гавриловић шокирала изјавом - ево како објашњава ову ситуацију
ПОСЛЕДЊИХ неколико година живот глумице Јелене Гавриловић веома је пословно испуњен, а глумица је једном приликом истакла да не би могла ни да замисли да седи код куће и не ради ништа.

Фото: Инстаграм/jelenagavrilovicofficial
Посао је испуњава и сматра да је највећа срећа радити оно што волиш. Ипак, није само глума њена љубав.
- Глума је моја љубав, а музика моја страст, то је као кад имаш мужа и швалера у исто време и не знаш ког ћеш да се одрекнеш, тако да ја живим са та моја два човека и некако се сви слажемо, љубав једноставно цвета - нашалила се Јелена, која за себе каже да је перфекциониста до те мере да то утиче на њено здравље.
- Перфекциониста сам до те мере да мој перфекционизам утиче на моје здравље. Много пута се не усудим да нешто урадим јер не сматрам да је довољно добро и свесна сам да је то грешка, јер не могу да пустим себе у тренутку. Не би било лоше да направим неко своје вече као Иван Босиљчић да се опустим мало, само не знам ко би дошао да ме слуша - рекла је Јелена и открила да је отац имао друге планове за њу.
- Студирала сам глуму у Новом Саду и када си изван Београда треба ти доста времена да се покажеш и зато сам више пута размишљала да одустанем. Иначе је мој отац желео да упишем туризам, али увек ме је нека енергија враћала глуми. Мислим да је Бог та енергија и да је молитва у нама за нас и наше најближе нешто што помаже, слободно нека кажу да сам сујеверна - рекла је глумица.
(Ало)
Препоручујемо

РАЗГАЛИО СРЦА ЗРЕЊАНИНАЦА: Раде Шербеџија инспирисан, емотиван и срдачан
29. 11. 2021. у 10:02

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"
ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...
22. 09. 2025. у 16:07
Коментари (1)