"ЗБОГ ТЕБЕ ПЛАЧЕМ И КАД СУЗА НЕМАМ": Дирљив говор Оливере Ковачевић на комеморацији Мерими Његомир (ФОТО/ВИДЕО)

М.К.

23. 11. 2021. у 11:14

ЛЕГЕНДАРНА певачица народне музике Мерима Његомир преминула је у суботу, 20. новембра, после борбе са тешком болешћу, а данас се одржава комеморација њој у част у Каменој сали Радио Београда.

ЗБОГ ТЕБЕ ПЛАЧЕМ И КАД СУЗА НЕМАМ: Дирљив говор Оливере Ковачевић на комеморацији Мерими Његомир (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: В.Данилов

Уредница забавног програма РТС-а Оливера Ковачевић одржала је дирљив говор.

- Бојим се да живимо у свету у којем је све мање људи које знамо и које волимо. Драга Мерима, данас због тебе плачем и кад суза више немам. Нека ти је вечна слава - рекла је Оливера.  

 

Међу првима је на комеморацију стигла ћерка Љубица Његомир Живић, у црном од главе до пете. Тужно, уплакано лице крила је сунчаним наочарима, а чим је стигла изјурила је из аутомобила и утрчала у салу.

Међу онима који присуствују комеморацији су и Радиша Урошевић, композитор Миша Мијатовић, Иван Милинковић, Светлана Бојковић, Бранка Соврлић, Снежана Ђуришић, Лепа Лукић, као и певачица Ана Бекута, чији је партнер Милутин Мркоњић тренутно у тешком стању у болници. 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ПОВАМПИРИЛО СЕ УСТАШТВО: Десетине хиљада Хрвата пева Ајмо, ајмо, ајмо усташе! (ВИДЕО)