"МОЖЕ ЋЕРКА ДА ТИ БУДЕ": Фанови напали Петра Граша због везе са 15 година млађом Ханом - "Данијела је закон за њу"
ПЕВАЧ Петар Грашо већ неко време је у вези са 15 година млађом Ханом Хуљић, након што је раскинуо са колегиницом Данијелом Мартиновић са којом је био више од две деценије.

Фото: Принтскрин/Инстаграм
Многи су били шокирани када су Петар и Хана озваничили своју везу, па су тако и мишљења подељена када су њих двоје у питању. Док једни подржавају њихову љубави, има и оних који их прозивају у коментарима на друштвеним мрежама.
Наиме, на једној фан страници испливала је њихова заједничка фотографија у којима су поједини осудили певача због везе са млађом девојком.

Фото: Принтскрин/Инстаграм
Ипак, било је и оних који су истакли да подржавају ову романсу.

Фото: Принтскрин/Инстаграм
Препоручујемо

НА ЊОЈ СВЕ ВРИШТИ ЦРВЕНО: Карлеуша у издању „црвенкапе“, овај детаљ боде очи (ВИДЕО)
06. 11. 2021. у 22:07

ЋЕРКА АНИЦЕ ДОБРЕ СЕ ОБНАЖИЛА: Млада Мина очарала гледаоце у серији "Црна свадба" (ФОТО)
06. 11. 2021. у 22:51

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (1)