ЦЕЦА И АНАСТАСИЈА У КУЋНОМ ИЗДАЊУ: Мајка и ћерка опуштају се у вили на Дедињу, скинуле шминку и набациле осмех! (ФОТО)
15. 10. 2021. у 21:08
ЦЕЦА Ражнатовић и њена ћерка Анастасија уживале су у свом дому на Дедињу, а млађа певачица снимила је како проводе време заједно.
Повезане вести
РАСПАД СИСТЕМА: Анастасија Ражнатовић шокирала фанове најновијом објавом (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Анастасија Ражнатовић снимала се у потпуно опуштеном издању, а коментаром који је сама себи дала је све насмејала.
03. 10. 2021. у 13:51 >> 13:53
ВОЖЊА НА ТРАКТОРУ И ТРЧАЊЕ ПО ТРАВИ: Овако унук Цеце Ражнатовић ужива на селу (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Светлана Цеца Ражнатовић веома је везана за унука Жељка који живи са у Тителу са родитељима Вељком и Богданом Ражнатовић.
02. 10. 2021. у 10:51
ЦЕЦА ПРОМЕНИЛА ИЗГЛЕД: Певачица одушевила новом фризуром! (ФОТО)
НАКОН бурне свађе са Драганом Стојковићем Босанцем, али и Александром Милићем Милијем у претходној емисији, Светлана Цеца Ражнатовић насмејана је стигла на снимање Звезде Гранда.
27. 09. 2021. у 16:47
Најновије из рубрике
ПОСЛЕ 17 ГОДИНА СТИЖЕ НОВИ АЛБУМ: Нова ера Вики Миљковић - "Први пројекат Ташкетове продукцијске куће" (ФОТО)
ФОЛК звезда Виолета Вики Миљковић ускоро ће обрадовати публику новим песмама и пројектом који њени фанови са нестрпљењем ишчекују годинама.
27. 05. 2026. у 18:00
"ЗЛАТНИ БЕОЧУГ" ОТИШАО У ПРАВЕ РУКЕ: Значајна награда за Драгишу Голубовића Голуба - "Велико признање" (ФОТО)
У НАРОДНОМ позоришту додељене су награде "Златни беочуг", а ово ласкаво признање додељује Културно-просветна заједница Београда.
27. 05. 2026. у 17:45
ЈК проговорила о Тошићевој новој девојци: "Она ме прати, ја спавам са мачкама - Душко ми неће недостајати"
"СПАВАМ са мачкама, спавам са мачкама..."
27. 05. 2026. у 17:21
ДАН КУЛТУРЕ И ПОШТОВАЊА ТРАДИЦИЈЕ: Лауреати 55. "Златног беочуга" окупили еминентна имена из света музике, просвете, књижевности и културе
У СВЕЧАНОЈ атмосфери Културно-просветна заједница Београда, данас у среду, 27 маја је на Великој сцени Народног позоришта у Београду одржана 55. додела престижног признања „Златни беочуг”, које се деценијама уручује најистакнутијим ствараоцима и институцијама за трајан допринос култури, уметности и духовном животу Србије.
27. 05. 2026. у 16:54
ШТА СУ ЗАВРШИЛА ЦЕЦИНА ДЕЦА: Вељко и Анастасија имају ове дипломе
ВЕЉКО Ражнатовић једном приликом јер говорио да му је фокус на боксу, али да му диплома економисте не смета.
27. 05. 2026. у 16:00
Коментари (0)