ПОРОДИЛА СЕ МИРКА ВАСИЉЕВИЋ: Вујадин Савић се одмах огласио - ево ког је пола њихово четврто дете

Новости онлајн

01. 10. 2021. у 19:27

ГЛУМИЦА Мирка Васиљевић се данас породила и на свет донела четврто дете.

ПОРОДИЛА СЕ МИРКА ВАСИЉЕВИЋ: Вујадин Савић се одмах огласио - ево ког је пола њихово четврто дете

Фото: ATA images

Овим поводом огласио поносни отац, фудбалер Вујадин Савић.

Он је на друштвеним мрежама поделио вест да су добили још једну ћеркицу, а честитке се увелико нижу.

Запратите Нпортал на Фејсбук страници

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (1)

ПОВАМПИРИЛО СЕ УСТАШТВО: Десетине хиљада Хрвата пева Ајмо, ајмо, ајмо усташе! (ВИДЕО)