ТОМА НИЈЕ НАПИСАО "ЗА ЉИЉАНУ" : Гоца отркила да чувени хит није посвећен нашој познатој глумици

ЈАВНОСТ је већ данима одушевљена филмом "Тома", приказане сцене пробудиле су много емоција, а већи део Томиног живота приказан је на сетан начин. Неколико сцена које су измамиле сузе свих који су овај филм погледали, ипак нису биле баш онакве како су приказане. Гоца, Томина удовица открила је за "Новости" праву истину о песми "За Љиљану".

ТОМА НИЈЕ НАПИСАО ЗА ЉИЉАНУ : Гоца отркила да чувени хит није посвећен нашој познатој глумици

Фото приватна архива

Најемотивнија сцена у филму, везује се за Томин однос са болесном Љиљаном, женом доктора који га је лечио. Он је како је приказано у филму, написао песму за њу. Међутим, на опште разочарење свих, истина је мало другачија. 

Познати су наводи да је Тома Здравковић написао песму за нашу познату глумицу, Љиљану Благојевић. Међутим, Гордана, његова жена, са којом Тома има дете, отркила је шта се заправо крије иза познатих стихова. 

- Тома није написао речи те песме, он је отпевао ту песму, и урадио музику. Ако узмете плочу, видећете да он није аутор тог текста. Не могу тачно да се сетим чија је песма, али то није он написао. 

БОНУС ВИДЕО:

30 ГОДИНА ОД СМРТИ ТОМЕ ЗДРАВКОВИЋА: Породица и пријатељи се окупљају на централном гробљу

Запратите Нпортал на Фејсбук страници

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (2)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине