"ПРИЧУ" ПРИЧАЈУ НЕЛЕ, КОЉА... Чачански фестивал по пети пут од 3. и 4. септембра

В.Н.

28. 08. 2021. у 11:00

ФЕСТИВАЛ "Прича" биће одржан, по пети пут, у Чачку, на стадиону фудбалског клуба Ремонт, 3. и 4. септембра, уз учешће еминентних српских и регионалних музичара.

ПРИЧУ ПРИЧАЈУ НЕЛЕ, КОЉА... Чачански фестивал по пети пут од 3. и 4. септембра

Фото Н. Фифић

Прве вечери ће хитове нанизати чувени панк-рокери "Психомодо поп", "Партибрејкерси" који сутрадан имају велики београдски концерт на Ташмајдану, и пријатељи фестивала, "Ничим изазван".

У суботу, 4. септембра, засвираће Никола Пејаковић Коља са својим бендом, затим Неле Карајлић, који је у Чачку увек радо дочекан, као и панк-фолкери "Бркови".

Цена једнодневне улазнице је 1.000 динара. Карте за фан-пит коштају 1.500, а за ВИП део 2.000 динара. Фестивал је, како истичу организатори, организован у складу са свим прописаним епидемиолошким мерама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп

Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп

Са места на којем су амерички председници раније објављивали ратове или примирја, Меланија Трамп послала је личну поруку да је неправедно осумњичена за неморал, бранећи се од гласина да је Епстин посредовао брачној вези

16. 04. 2026. у 16:48

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Чешка признала да је под притиском признала лажну државу Косово