"ОЧЕКУЈЕ ВАС ПРЕЛУДА ЖУРКА"- ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЋ О НАСТУПУ НА MUSIC WEEKU
ОНА је једна од главних звезда последњег дана Belgrade Music Week фестивала, и њен наступ публика с нестрпљењем очекује. Позната по одличној атмосфери на наступима, Теодора Џехверовић и за недељу, 29. август, на Ушћу најављује спектакл!
Фото: Промо
- Друштво, очекује вас мој пребруталан наступ, прелуде журка, ја буквално не могу да дочекам, и верујте ми да такав догађај не смете да пропустите! - обратила се фановима на Инстаграму Теодора.
Теодора и њени фанови у последње време често на мрежама тагују Војажа, јер она на наступима изводи његове песме, а с обзиром на то да је и Војаж најављен као један од хедлајнера на затварању фестивала – остаје питање да ли ће то њих двоје можда коначно и наступити заједно на сцени.
Затварање Music Week фестивала обележиће наступи младих звезда популарне музике, а осим Теодоре и Војажа, у недељу 29. августа на Ушћу наступају и Nucci, Hurricane, Девито, Angellina, Газда Паја, Ђ Мике Риде и Тара.
У интервјуима које су давали ових дана, Војаж, Nucci и Газда Паја истицали су да једва чекају да наступе сви заједно пред београдском публиком, тако да фанови већ очекују незабораван провод.
Велике регионалне звезде које ће наступити у петак и суботу су Марија Шерифовић, Петар Грашо, Саша Матић, Јелена Карлеуша, Сенида, Лексингтон, Едита и многи други.
HAPPY HOUR АКЦИЈА 1+1 САМО ДАНАС У УШЋУ
Капацитет фестивала ће ове године бити ограничен због мера, па своју улазницу треба да набавите на време. Уколико улазнице купите данас у ТЦ Ушће или путем еФинитy мобилне апликације од 17 до 21х, уз сваку купљену улазницу добијате још једну улазницу за тај дан на поклон.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)