СЛАВЉЕ У ДОМУ АНЕ ИВАНОВИЋ: Српска тенисерка се огласила, имала је посебан разлог (ФОТО)
НЕКАДА наша најбоља тенисерка Ана Ивановић користи сваку прилику да свом супругу покаже колико га воли.
Foto: Printskrin Youtube
Бастијан Швајнштајгер данас слави 37. рођендан, а прва честитка стигла му је управо од супруге Ане.
- Ако бих морала да некоме покажем слику савршеног момента, онда би то била ова слика. Срећан ти рођендан, љубави. У мом животу не би постојало савршенство без тебе. Нека ти наредна година донесе више уживања, испуњености и остварења - написала је Ана Ивановић на Инстаграму.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)