ДРАМА НА КОНЦЕРТУ У ЛУЈЗИЈАНИ: Музичар погођен у леђа док је свирао на бини, рањено и дете! (ВИДЕО)

Танјуг

01. 08. 2021. у 00:24

МУЗИЧАР Крис Ардоин, извођач музичког жанра Зајдеко, погођен је из ватреног оружја у леђа, док је свирао на концерту у централном делу америчке државе Лујзијана, објавила је његова супруга данас на Фејсбуку.

ДРАМА НА КОНЦЕРТУ У ЛУЈЗИЈАНИ: Музичар погођен у леђа док је свирао на бини, рањено и дете! (ВИДЕО)

Фото: Принтксрин

Ардоин је свирао у петак као звезда вечери на Зајдеко бајк фесту, када је на њега пуцано, објавила је његова супруга Кери, преноси "Индепендент".

- Нажалост, Крис је рањен с леђа док је био на бини. Лекари кажу да је срећа да је крупан момак. Метак није пробио његова плућа, већ се зауставио близу ребара. Тренутно смо у болници, молите се за њега и обавестићу вас о стању накнадно. Хвала - написала је Кери.

Пуцњава се догодила у Колфаксу у "Лујзијана мадфесту", саопштио је највећи дневни лист Лујзијане, "Адвокејт".

Локална полиција је саопштила да су две особе рањене из ватреног оружја и да су претрпеле средње повреде, а међу њима је и дете (14).

Ухапшене су две особе са оружјем, али њихов идентитет није откривен јер се не зна да ли су повезане са рањавањем Ардоина и тинејџера.

Зајдеко је музички жанр који се појавио у југозападу Лујзијане и мешавина је блуза и РнБ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

ПОТРЕСНА ИСПОВЕСТ ГЛУМИЦЕ: Осрамотила сам их, хтела сам себи да одузмем живот