КОЛЕГЕ И ПРИЈАТЕЉИ СУ БИЛИ ЉУБОМОРНИ НА МЕНЕ: Милош Биковић открио са чиме се сусретао током каријере
ИАКО се још увек није огласио поводом прића да је пазарио папрену некретнину на Дорћолу, Милош Биковић је без длаке на језику говорио о својој каријери и открио са чиме се све суретао на путу до великог успеха који тренутно ужива у Србији, али и Русији.
Фото: Танјуг
Глумац је свестан величине своје каријере, те не крије да је изузетно популаран и тражен где год да се појави, а сада је открио да ли је некада осетио завист од стране колега.
Милош је овом приликом навео да је борба против зависти "као да тонете у живо блато" и открио како се са тиме носи.
- Наравно да јесам, од колега, пријатеља, људи који ми нису толико блиски и потпуних странаца, али не вреди се на то освртати зато што вам је то као да тонете у живо блато. Не можете ништа да измените. На рају крајева, мишљење оних који се баве другима није битни, јер се уместо да стварају своју вредност, баве умањивањем туђе. То је деструктивно и у неку руку могао бих то да назовем болешћу - рекао је Биковић и додао:
- Професор Драган Петровић Пеле мене и моје класиће је учио да је глума маратон, те да свако има своју траку у којој трчи. Исто је и са животом. Ако желиш да спасаваш душу, мораш да радиш на себи и такмичиш се са самим собом, а не да осуђујеш друге - закључио је.
(Story)
Препоручујемо
"СЛУГА" НА ШЕСТ ЈЕЗИКА: Откупљена права за руски филм са Биковићем у главној улози
04. 06. 2021. у 09:00
БИКОВИЋА ЈЕ ПРОСЛАВИЛА УЛОГА МАРАША: Рола је писана за другог глумца - бићете изненађени зашто је редитељ променио мишљење
31. 05. 2021. у 16:45 >> 16:49
БИКОВИЋ КАО "СОВЈЕТСКИ СИНАТРА": Руска серија "Магомајев", од 23. маја, на РТС 1
22. 05. 2021. у 22:00
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске
УКРАЈИНСКЕ специјалне службе су испоручиле улошке за ципеле са уграђеним експлозивним направама јединицама Оружаних снага Руске Федерације, сазнао је „Militarny“ од извора у једној од специјалних служби. Према речима извора, оперативци су успели да изграде мрежу за испоруку уз помоћ руских добровољаца, а прве испоруке су се догодиле почетком марта. Број предмета се наводно мери десетинама хиљада.
26. 03. 2026. у 12:34
Коментари (0)