ИСТА ЈЕ АРКАН, НЕМА НИШТА ЦЕЦИНО: Обожаваоци Анастасије Ражнатовић упоредили певачицу са покојним оцем (ФОТО)

06. 06. 2021. у 12:28

ПЕВАЧИЦА Анастасија Ражнатовић, ћерка певачице Светлане Цеце Ражнатовић и Жељка Ражнатовића Аркана, последњих неколико дана посебно је у жижи интересовања, како због прославе свог рођендана, тако и због нових песама које је издала.

ИСТА ЈЕ АРКАН, НЕМА НИШТА ЦЕЦИНО: Обожаваоци Анастасије Ражнатовић упоредили певачицу са покојним оцем (ФОТО)

Фото: И. Маринковић

На друштвеним мрежама фанови певачице данима је упоређују са њеним покојним оцем, и многи су се сложили да Ражнатовићева више личи на Аркана него на Цецу. 

"Пресликани, а Вељко исти Цеца", "Исти", "Нема она ништа Цецино, она је иста Аркан, нек се 100 пута још изоперише, она је иста он", "Увек ћерке више личе на очеве, а синови на мајке. Мени су Анастасија и Вељко мешани.Вељко има осмех и очи на мајку, остало на оца. Анастасија осмех на оца и мало ликом остало све на мајку. Цецина деца понос Србије... Прелепи, образовани,културни и поврх свега нормална деца" - само су неки од коментара који могу да се пронађу испод фотографије на Инстаграм налогу Анастасијиних фанова. 

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.

12. 05. 2026. у 14:48

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

ДАРКО БАЈИЋ СЕ ВРАЋА ПОЗОРИШТУ: Представа „Рејтинг тајм“ у продукцији Фондације Mozzart