НЕКАДАШЊА глумица Мерима Исаковић, која је недавно оптужила колегу Бранислава Лечића за покушај силовања, уживо из Аустралије говори о траумама кроз које је прошла.
Повезане вести
ОПУШТАЈУЋИ БАЗЕН: Нина Радуловић, празнике провела у Врњачкoj Бањи
ВОДИТЕЉКА Нина Радуловић (34) првомајске и ускршње празнике провела је са сином Лавом у једном хотелском ризорту код Врњачке Бање.
04. 05. 2021. у 11:13
Најновије из рубрике
ПРЕСЕКЛА ПРЕКО НОЋИ: Ружа Рупић званично раскинула (ФОТО)
МЛАДА певачица Ружа Рупић изненада је ставила тачку на своју емотивну везу и то након периода који, како тврде упућени, није био нимало лак.
26. 03. 2026. у 22:10
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
ЦЕО СВЕТ ПРИЧА ДА СЕ УПРОПАСТИЛА, ЊЕНО ПОСЛЕДЊЕ ИЗДАЊЕ ТО ДЕМАНТУЈЕ: Марго Роби је и даље шик! (ФОТО)
ЦРНА боја је увек "ин", а глумица Марго Роби је показала како се носе црни одевни комади од главе до пете.
26. 03. 2026. у 20:00
ИНТИМАН СНИМАК ВОДИТЕЉА ПИНКА Испред хотела, у колима у 5 ујутру - уцена од 70.000 €: "Баш си се трудио!"
"NA KRAJU после гомиле времена проведеног у убеђивању стигао му је скриншот где се виде само два гола тела једно на другом. Били су на задњем седишту аутомобила."
26. 03. 2026. у 19:40
СЦЕНА, ПУБЛИКА И МАГИЈА СКАДАРЛИЈЕ: Маја Јевтић корача ка великој сцени са јасном визијом од снова до стварности (ФОТО)
ПОСЛЕ најлепше животне улоге, мајчинства, певачица Маја Јевтић вратила се музици снажнија, зрелија и одлучнија него икада. Са новом песмом „Ход по шинама“, искреном емоцијом и јасном визијом, корача сигурним путем ка самом врху естраде, не кријући да је управо живот обликовао у уметницу каква је данас.
26. 03. 2026. у 19:20
romeo
28.05.2021. 14:41
ovde se ne pisu romani , pa se pravi knjizevno vece o fiktivnim junacima, vec uvodi psihologija rulje i linc (vansudski metodi) svih koji Vas se ne svide u zivotu i unistavanje zivih i stvarnih ljudi !!!
Milan
28.05.2021. 16:04
Draga Merima, Flashback na srpskom bi mogao da se prevede i kao : bljesak u nazad, blesak iz proslosti, retrospektiva ... ali to i nije toliko vazno. Moram Vam priznati da nikada nisam gaio nikakve simpatije prema Lecicu a to je donekle i zbog njegove uloge koju je igrao u “Domu za vesanje “ koju je toliko dobro odradio da sam ga u podsvesti poistovecivao sa samim likom. Ali ne voleti nekoga ne znaci biti spreman mrzeti ga i uciniti mu neko zlo. Sami ste naveli da su se advokati nadali da Danijela cilja Bjelogrlica, sta da ga je neko optuzio recimo zbog malo “ slave” ili novca? A advokati spremni kao zapeta puska . I samo fali jos nesavestan tuzilac . Javnost bi ga vec osudila a sudija samo potvrdio. Ne mislim da to sto Vi pricate nije istina, ali budite realni , vi ga optuzujete posle 40 a Danijela posle desetak godina. Nece biti lako dokazati ako nema skorijih slucajeva i kredibilnih svedoka.