СТИГЛА ХАЉИНА, АЛИ И БУКЕТ РУЖА: Анастасија показала како теку припреме за рођенданску прославу (ФОТО)
25. 05. 2021. у 15:17
МУЗИЧКА звезда Анастасија Ражнатовић вечерас слави свој 23. рођендан.
Повезане вести
"СИНИША ПАВИЋ ЈЕ ТАЛИЧАН ЗА МОЈУ КАРИЈЕРУ": Сви га памтимо као Попца из "Срећних људи", а Александар Дунић сада спрема нову улогу
АЛЕКСАНДРА Дунића гледаоци су упамтили још пре четврт века као доктора Попца у серији “Срећни људи”.
24. 05. 2021. у 16:26
"РУЖНЕ СТВАРИ НАС ЧИНЕ ЖИВИМА": Анђелка Прпић открила у каквом је односу са бившим супругом, па се осврнула на његову породицу
ГЛУМИЦА Анђелка Прпић, која се недавно развела од супруга Дарија Прпића, с којим има сина, открила је шта је највише чини живом.
22. 05. 2021. у 14:29
Најновије из рубрике
КАО ОД МАЈКЕ РОЂЕНА: Кендал Џенер потпуно гола прославила 30. рођендан - почастила пратиоце врелим призорима (ФОТО)
КЕНДАЛ Џенер прославила је свој 30. рођендан на егзотичној плажи и том приликом поделила фотографију која је изазвала праву лавину коментара.
06. 11. 2025. у 22:08
"АПСУРД БЕЗ ПРЕСЕДАНА" Огласила се Монголка која представља Србију на Мис Универзума 2025: "Повезујем Европу и Азију и то видим као мост"
"МОЈИ корени су азијски, мој пасош је српски, али моја сврха је универзална: показати да лепота данас значи повезаност, а не поделу."
06. 11. 2025. у 21:01
СА ТОНЧИЈЕВИМ ПОТПИСОМ: Здравко Чолић са Хуљићем донео музичку топлину и осећај блискости (ФОТО)
РЕГИОНАЛНА музичка сцена богатија је за још једну посебну причу, јер је поп икона Здравко Чолић представио је своју нову песму „Тамо“.
06. 11. 2025. у 20:25
ХТЕЛА ДА ИЗВРШИ САМОУБИСТВО ЗБОГ ПРЕДСТАВЕ: Приче из живота чувене глумице остављају без даха - у тајности се удала за 10 година млађег коле
ТАТЈАНА Лукјанова рођена је 6. новембра 1923. године у Београду. Иако је у младости сањала да постане балерина, судбина ју је одвела на позорницу – у свет глуме, којем је остала верна до последњег даха.
06. 11. 2025. у 20:20
ОВО ЈЕ ЊЕНА БЈУТИ РУТИНА: Драгана Мићаловић важи за највећу природну лепотицу са наших простора (ФОТО)
ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић једна је од најлепших дама наше јавне сцене.
06. 11. 2025. у 19:40
Коментари (0)