ДАРКО ЛАЗИЋ ПОНОВО ИМАО САОБРАЋАЈКУ: Певач се закуцао у бандеру у близини Шимановаца

Новости онлајн

24. 05. 2021. у 21:42

ПЕВАЧ Дарко Лазић доживео је поново саобраћајну незгоду.

ДАРКО ЛАЗИЋ ПОНОВО ИМАО САОБРАЋАЈКУ: Певач се закуцао у бандеру у близини Шимановаца

Фото: Принтскрин

Певачу је током вожње пукла гума и ударио је у бандеру. Несрећа се догодила пре пола сата у месту Прхово између Пећинаца и Шимановаца.

Он је прошао са лакшим повредама, успео је да избегне већу катастрофу. 

Подсетимо, певач је 23.10.2018. имао стравичну саобраћајну незгоду из које је једва извукао живу главу. 

Лазић је тада у Брестачу код Пећинаца аутомобилом слетео са пута и преврнуо се на кров, а касније је анализом крви утврђено да је певач у тренутку несреће био под дејством алкохола.

У КБЦ Земун примљен је са тешким телесним повредама, био је животно угрожен и одмах је уведен у вештачку кому. Певач је више од месец дана боравио на интензивној нези, а његово здравствено стање мењало се из дана у дан.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ХРВАТИ ОПЕТ ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили навијачи у Хрватској (ФОТО)