ОПЉАЧКАО ДРУГА ПА ТРОШИО ПО ДИСКОТЕКАМА: Приведен осумњичени за крађу 15.000 км

Н. Ђурић

19. 05. 2021. у 21:00

БРОДСКИ полицајци ухапсили су Ратка. Л. (19) из тог града због основа сумње да је у претходна два месеца из породичне куће у Броду у више наврата украо укупно око 15.000 марака.

ОПЉАЧКАО ДРУГА ПА ТРОШИО ПО ДИСКОТЕКАМА: Приведен осумњичени за крађу 15.000 км

Фото: Д. Поздеровић

Како „Новости“ сазнају, овај 19-годишњи средњошколац напросто је „бо очи“ проводима и високим напојницама по бродским и дервентски дискотекама, а све парама од оца свог пријатеља, из чије куће је и украо позамашне своте новца.

Из Полицијске управе Добој у данашњем (среда) саопштењу наводе да су случај решили експресно, односно за само један дан по пријави.

Полицијској станици Брод је у понедељак пријављено да је „у претходна два месеца извршена провала у породичну кућу у Броду, одакле је отуђено око 15.000 КМ“.

Већ сутрадан (уторак), како истичу у добојској ПУ, Полицијски службеници Полицијске станице Брод, идентификовали су Брођанина Р.Л. као починиоца тих за два месеца вишеструких крађа, након којих је у џепове стрпао око 15.000 КМ.

-Било је више него чудно откуда то да један тако млад човек, незапослен и још средњошколац, у бродским и дервентским дискотекама, уз виски, за само једну наручену и пуштену песму издвоји више стотина евра, а за ноћ потроши више хиљада марака. Испоставило се да су то паре оца његовог другара, власника једног угоститељског објекта у Броду, чије је гостопримство и поверење срамно злоупотребио. Показало се да се није „знао носити“ са тим украденим и великим парама-казује извор „Новости“ упућен у овај случај.

Наш извор додај да је овај младић још раније, само неколико дана пре овог открића и хапшења, привођен у полицију због сумње да је починио друго кривично дело, о чему је истрага у току.

Над Р.Л. извршена је криминалистичка обрада, а након документовања предмета против њега ће Окружном јавном тужилаштву Добој бити достављен извештај о извршеном кривичном делу, најавили су из полиције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником

ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је после данашњег састанка са руским лидером Владимиром Путином у Москви да ће Кремљ ускоро изаћи са „врло добрим предлогом“ за окончање рата у Украјини, који, како тврди, у великој мери подржавају и Сједињене Државе.

26. 09. 2025. у 20:19

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.

25. 09. 2025. у 16:56

Коментари (0)

КРАЈ ОГРАНИЧЕЊА – Хуаwеи Пура 80 нуди и моћне камере и све апликације на дохват руке