ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ СА НАРОДОМ: Стигла је и мобилна амбуланта (ФОТО)
28. 06. 2026. у 14:22 >> 14:25
28. 06. 2026. у 14:22 >> 14:25
28. 06. 2026. у 14:19
28. 06. 2026. у 13:28 >> 13:55
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 14:05
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
Idi bre bolan
06.09.2020. 08:38
A šta ćemo sa komšijama demobilisanih boraca..?? Ko će njih da zapošljava, treba li o njima neko da brigu brine..?? I oni bi lebom da se 'rane, da rade, da žive od svog rada, a ne od onoga što im vlada baci '..k'o psu u sindžiru..'