ПРЕДСЕДНИК Савеза независних социјалдемократа (СНСД) Милорад Додик изјавио је данас да је политичка борба на домаћем терену дозвољена, и да би требало да буде сасвим нормална, али да на нивоу Босне и Херцеговине, Република Српска треба и мора да покаже потпуно јединство.

Коментари (0)