ПОЛАГАЊЕМ камена-темељца у Великој Обарској код Бијељине и паљењем машина, званично почела изградња деонице ауто-пута Бијељина-Брчко, дуге 17 километара која ја кључна за повезивања Бањалуке и Београда ауто-путем преко територије Српске.

Коментари (0)