ТОКОМ расправе у Дому лордова британског парламента о стању у Босни и Херцеговини, уз дежурну мантру да Република Српска делује на јачању руског утицаја и рушењу Дејтонског споразума, споменут је неизбежно и званични Београд и Србија.

Коментари (0)