ЗАГРЕБ БЕСНИ ЗБОГ ГРАДОНАЧЕЛНИКА БАЊАЛУКЕ: Драшко Станивуковић изјавом о Крајини изнервирао Хрватску
ХРВАТСКА је осудила изјаве градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића, који је недавно у Грачацу рекао да територија Републике Српске Крајине припада Србима.
Фото: Град Бањалука
Боравећи у Грачацу поводом прославе Дана Светог Саве, Станивуковић је изјавио да „не треба заборавити Републику Српску Крајину“ и да „ова земља припада нама“.
Министарство спољних и европских послова оценило је ове изјаве неприхватљивим и нагласило да се од свих гостију у Хрватској очекује да поштују суверенитет и територијални интегритет земље.
Препоручујемо
ПАЛА МУ У ЗАГРЉАЈ: Наташа Беквалац у поноћ пољубила ОВОГ политичара (ФОТО)
01. 01. 2026. у 15:27
РАСКРИНКАВАЊЕ ДО КРАЈА: Шешељ открио велики скандал, па најавио и шта следи
26. 01. 2026. у 16:25
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)