СИН ИЗБО МАЈКУ ПА НАСРНУО НА СЕСТРУ: Хорор у породичном дому

В.Н.

19. 11. 2025. у 08:19

БОШКО С. синоћ је покушао да убије мајку М.Е. у Зворнику.

СИН ИЗБО МАЈКУ ПА НАСРНУО НА СЕСТРУ: Хорор у породичном дому

Фото: pixabay

Син је избо мајку по глави, грудном кошу, натколеници и потколеници, а несрећна жена је задобила повреде опасне по живот.

Након напада М.Е. је збринута у јединици Интезивне неге у Болници Зворник, али је због тежине повреда упућена у Бањалуку на даље лечење, преноси АТВ.

Ћерка покушала да одбрани мајку

У нападу је повређена и њена ћерка, која је покушала да је одбрани. На сву срећу, њене повреде су лакше.

Злочин се догодио у породичној кући два сата после поноћи. Несрећна жена је бежала од сина који је ножем насрнуо на њу. Излетела је из куће на пут, али ју је он сустигао и избо је.

Његова сестра је у међувремену позвала полицију која је ухапсила нападача.

Из Окружног јавног тужилаштва у Бијељини је саопштено да се Б.С. на терет ставља кривично дело покушај тешког убиства, при чему су две особе задобиле повреде хладним оружјем.

- Од стране овлашћених службених лица ПУ Зворник и дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Бијељини је обављен увиђај на лицу места, те изузети трагови који могу служити у даљем току поступка. Б.С. је лишен слободе и након што што буде испитан у просторијама тужилаштва биће донесена одлука о стављању предлога за одређивање притвора - саопштило је ОЈТ Бијељина.

Наводи се да С.Б. пролази кроз полицијске евиденције као особа склона злоупотреби наркотика, те да се раније због тога и лечио.

БОНУС ВИДЕО - ЈУГОСЛАВ КОСТИЋ ИСПРАЋЕН НА ВЕЧНИ ПОЧИНАК Сахрањен велики борац против сепаратизма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: Руски капитал мора да буде анулиран

БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: "Руски капитал мора да буде анулиран"

ДИРЕКТОР Србијагаса Душан Бајатовић изјавио је вечерас да продају НИС-а Русима 2008. не види као лош пословни потез, али да руски капитал у тој компанији мора да буде анулиран, јер НИС мора да настави да ради, а као потенцијалне купце НИС-а види субјекте из арапских земаља, али не искључује ни европске, или америчке компаније.

18. 11. 2025. у 22:27

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

ЛУКА МОДРИЋ НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи запањили репрезентативца Хрватске