СРПСКА ПОНОВО ИМА ИНИЦИЈАТИВУ: "Они су водили игру док нису расписали изборе"
ПРЕДСЕДНИК Народне скупштине Републике Српске Ненад Стевандић рекао је да ће седнице о референдуму и вршиоцу дужности председника Републике Српске бити одржане онда када то буде производило најбоље ефекте за Српску.
Фото Д. Гаврић
- Договарамо се када је то најбоље за Републику Српску - рекао је Стевандић.
Он је навео да је прошло време у којем су други изнуђивали потезе Републици Српској.
- Они су водили игру док нису расписали изборе. Када су расписали изборе, изгубили су могућност да имају иницијативу. Сада ми све одређујемо, укључујући и победника на изборима. Ми своје потезе имамо ковертиране и повлачимо их онда када је то у интересу Републике Српске - истакао је Стевандић
(СРНА)
Препоручујемо
ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)
АУТОМОБИЛ са телима Ане Радовић (20) и Александара Масалушић (37) пронађен је јуче на магистралном путу Пожега-Чачак, а прве информације из истраге указују да је узрок тешке несреће пребрза вожња, односно неприлагођена брзина условима на путу.
27. 11. 2025. у 18:47
У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: "Новости" откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка
АНА Радовић (20) из Чајетине и њен пријатељ Александар Масалушић (37) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Овчарско-кабларској клисури, када су се сурвали са пута Чачак-Пожега, а након несреће са Аниног телефона "ајфон" упућен је позив хитној помоћи, сазнају "Новости".
27. 11. 2025. у 14:19
ОЛИВЕРА СМЕЊЕНА: Нови уредник на РТС - муж познате певачице, дуго је на јавном сервису
НА ТОЈ позицији у РТС-у је годинама уназад била Оливера Ковачевић.
26. 11. 2025. у 12:55
Коментари (0)