У БАЊАЛУЦИ ПОГИНУО МУШКАРАЦ: Пао са зграде у изградњи
МУШКАРАЦ је вечерас погинуо у Бањалуци када је пао са зграде у изградњи, саопштила је бањалучка Полицијска управа.

Фото: МУП РС
Из полиције је аганцији Срна речено да им је око 20.35 часова пријављено је да је у Улици Васе Пелагића у Бањалуци са зграде у изградњи пало једно лице.
Полицијски службеници су изашли на место несреће и пронашли тело мушкарца.
Полиција је на лицу места и у току је увиђај, као и предузимање других потребних мера и радњи у вези са овим случајем.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели
Препоручујемо

ЈОВАН СТВАРА МАГИЈУ: Петнаестогодишњи Бањалучанин израђује накит
23. 04. 2025. у 06:30

СРБИ ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ: Јасеновац Голгота, Срби кроз страдање ковали слободу
27. 04. 2025. у 15:07

"НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА" Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо је известио да Естонија није дозволила словачком авиону за Русију да прелети преко њене територије и да се тражи алтернативни пут.
07. 05. 2025. у 21:01

"ТО ЈЕ СКАНДАЛ!" Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан оштро је критиковао председницу Европске комисије Урсулу фон дер Лајен на друштвеним мрежама због позива Украјини да убрза приступање Европској унији.
07. 05. 2025. у 15:26

ТАЧНА ПУТАЊА: Како је Вучић летео у Москву "момком из Бразила" - занимљива ознака авиона "YU-SRB"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић стигао је данас у Москву где ће 9. маја присуствовати војној паради поводом Дана победе.
07. 05. 2025. у 17:04
Коментари (0)