ЗАСТАВЕ НА ПОЛА КОПЉА: И Република Српска данас тугује због трагедије у Новом Саду

У Републици Српској и Дистрикту Брчко, као и Србији данас је Дан жалости због несреће која се јуче догодила на Железничкој станици у Новом Саду у којој је погинуло 14 људи.

ЗАСТАВЕ НА ПОЛА КОПЉА: И Република Српска данас тугује због трагедије у Новом Саду

Tanjug

Одлуке о проглашењу дана жалост донеле су јуче владе Републике Србије и Републике Српске, преноси агенција Срна.

Према одлуци две владе, заставе ће данас бити подигнуте на пола копља на свим републичким институцијама.

Све планиране културне и спортске манифестације, као и телевизијски и радијски садржаји, биће прилагођени Дану жалости.

При паду надстершнице на Железничкој станици у Новом Саду јуче, нешто пре 12.00 часова, погинуло је 14 људи.

БОНУС ВИДЕО: СРАМНО: Опозиција и Шолакови медији користе несрећу у Новом Саду како би хвалили Бранка Ружића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

БОЖИЈА РУКА И ГОЛ ВЕКА 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао божанство (ВИДЕО)