НАСТАВЉА СЕ ДОБРА САРАДЊА: Орбан и Додик о договореним и будућим пројектима

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик изјавио је данас у Будимпешти да је са мађарским премијером Виктором Орбаном разговарао о договореним, али и будућим пројектима.

НАСТАВЉА СЕ ДОБРА САРАДЊА: Орбан и Додик о договореним и будућим пројектима

Фото: Танјуг/АП пхото

Додик је рекао да га је мађарски премијер на данашњем састанку упознао о својој великој турнеји по земљама света, те глобалним, као и кретањима у ЕУ.

- Мађарска је заинтересована за разговоре са свим земљама западног Балкана -  рекао је Додик.

Он је додао да је ово био информативни састанак са великим државником и пријатељем о раније договореним пословима, као и пројектима који су планирани да се раде у будућности.

Разговарали су о европским интеграцијама западног Балкана и како Мађарска може да унапреди тај процес, преноси РТРС позивајући се на мађарске медије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

БОЖИЈА РУКА И ГОЛ ВЕКА 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао божанство (ВИДЕО)